| muzeum | kontakt | kadra | regulaminy
         Godziny otwarcia muzeum:

Sezon zimowy (od 1 XI do 31 III)
         Wtorek - piątek 9:00-15:00
         Niedziela 8:30-15:30
         Poniedziałek, sobota - nieczynne

Sezon letni (od 1 IV do 31 X)
         Wtorek - piątek 9:00-15.00
         Niedziela: 10.30-17.30
         Poniedziałek, sobota - nieczynne

Wstęp wolny - środa

Muzeum nieczynne w 2020 roku
         w dniach:
         01.01, 06.01, 11-13.04,
         11.06,
01.11, 24-26.12

Bilet ulgowy - 5zł
        Bilet normalny - 8zł
        Przewodnik - 15zł
        Lekcja muzealna - 5zł/os.

Laureaci X Triennale Polskiego Rysunku Współczesnego Lubaczów 2020

Składamy serdeczne gratulacje laureatom - artystom nagrodzonych i wyróżnionych prac, a także zakwalifikowanym do wystawy pokonkursowej. Dziękujemy również autorom wszystkich nadesłanych na konkurs prac. Szczególne słowa podziękowania kierujemy także w stronę jury konkursu X jubileuszowej edycji triennale. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. Piotra Glińskiego, Wojewody Podkarpackiego Ewy Leniart oraz Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla.

Ocalone z kresowej pożogi

W ostatnim okresie do zbiorów Muzeum Kresów w Lubaczowie trafiły bardzo interesujące zabytki. Ich wartość podkreśla związana z nimi niezwykła historia, która jest odbiciem tragedii Kresów Wschodnich w latach 40. minionego stulecia i powojennej ekspatriacji Polaków.

Obrady jury konkursu Triennale Polskiego Rysunku Współczesnego w Lubaczowie

Szanowni Państwo.
W związku z obradami jury konkursu Triennale Polskiego Rysunku Współczesnego, Muzeum Kresów w Lubaczowie będzie nieczynne dla zwiedzających w dniach 25 - 30 czerwca 2020 r.
Zapraszamy w późniejszym terminie

Ponowne otwarcie Muzeum

W niedzielę 14 czerwca 2020 r. po dłuższej przerwie otwieramy dla zwiedzających Muzeum Kresów w Lubaczowie.