| muzeum | kontakt | kadra | regulaminy
         Godziny otwarcia muzeum:

Sezon zimowy (od 1 XI do 31 III)
         Wtorek - piątek 8:30-15:00
         Niedziela 8:30-15:30
         Poniedziałek, sobota - nieczynne

Sezon letni (od 1 IV do 31 X)
         Wtorek - piątek 8:30-15.00
         Niedziela: 10.30-17.30
         Poniedziałek, sobota - nieczynne

Wstęp wolny - środa

Muzeum nieczynne w 2020 roku
         w dniach:
         01.01, 06.01, 11-13.04,
         11.06,
01.11, 24-26.12

Bilet ulgowy - 5zł
        Bilet normalny - 8zł
        Przewodnik - 15zł
        Lekcja muzealna - 5zł/os.

"A ptaki Śpiewają" Józef Izydor Dobrowolski

Muzeum Kresów w Lubaczowie serdecznie zaprasza na wystawę artysty malarza z Lubaczowa Józefa Izydora Dobrowolskiego "A ptaki śpiewają".

„WAKACJE Z MUZEUM” – KONKURS

Muzeum Kresów w Lubaczowie serdecznie zaprasza do udziału w konkursie muzealnym „Wakacje z muzeum”. Konkurs ma formułę otwartą dla wszystkich gości muzealnych zainteresowanych naszą działalnością: dzieci, młodzieży, dorosłych i całych rodzin.

Pieśni miłości i wiary – sakralne pieśni chrześcijańskie i żydowskie” – koncert w Radrużu

W piątkowy wieczór, 24 lipca, w Zespole Cerkiewnym pw. św. Paraskewy w Radrużu – Oddziale Muzeum Kresów w Lubaczowie, zainaugurowano tegoroczną, wyjątkową z uwagi na panującą pandemię koronawirusa, edycję Festiwalu Dziedzictwa Kresów.

Przetarg. Zespół cerkiewny w Radrużu. Prace konserwatorskie przy nagrobkach - III etap

Muzeum Kresów w Lubaczowie ogłasza przetarg nieograniczony na: Prace konserwatorskie przy nagrobkach na cmentarzu w Zespole Cerkiewnym w Radrużu - III etap: