| muzeum | kontakt | kadra | zaplanuj wizytę

NAJNOWSZY NUMER ROCZNIKA LUBACZOWSKIEGO JUŻ DOSTĘPNY!

Wydawcą czasopisma „Rocznik Lubaczowski” jest Zarząd Towarzystwa Miłośników Ziemi Lubaczowskiej. Na łamach tego czasopisma Zarząd popularyzuje dawne i najnowsze dzieje oraz dziedzictwo kulturowe Lubaczowa i powiatu, zwanego umownie Ziemią Lubaczowską. Rocznik jest adresowany dla młodzieży szkolnej i nauczycieli jako pomoc w nauczaniu historii regionalnej, jak również dla ogółu społeczeństwa, zainteresowanego miejscem, „skąd korzenie”.

Przetarg. Zespół Cerkiewny w Radrużu. Prace konserwatorskie przy nagrobkach – IV etap

Muzeum Kresów w Lubaczowie ogłasza przetarg nieograniczony na prace konserwatorskie przy nagrobkach na cmentarzu w Zespole Cerkiewnym w Radrużu – etap IV.:

Funkcjonowanie Muzeum Kresów w Lubaczowie i Zespołu Cerkiewnego w Radrużu w okresie 20 marca – 9 kwietnia 2021 r.

Szanowni Państwo,
w związku z decyzją rządu o wprowadzeniu lockdownu w całej Polsce, Muzeum Kresów w Lubaczowie będzie nieczynne dla zwiedzających w okresie od 20 marca do 9 kwietnia 2021 r.

Konkurs „Bardzo Młoda Kultura”

Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie organizowanym przez Centrum Kulturalne w Przemyślu w ramach programu „Bardzo Młoda Kultura”