| muzeum | kontakt | kadra | regulaminy

Dzień Flagi

Przed nami świąteczny, majowy weekend. Z tej okazji przygotowaliśmy zajęcia dla dzieci, a także dla wszystkich,  którzy pragną w ten czas wyciszyć się i zrelaksować.

Wiosenny konkurs muzealny

Muzeum Kresów w Lubaczowie serdecznie zaprasza do udziału w „Wiosennym konkursie muzealnym”.

Witaj maj, trzeci maj...!

O Muzeum Kresów w Radiu Lublin

12 kwietnia br. w ramach audycji "Studio wschodnie" na antenie Radia Lublin wyemitowana została rozmowa z dyrektorem Muzeum Kresów w Lubaczowie Tomaszem Rogiem o historii naszej placówki muzealnej i jej działalności. Zachęcamy do wysłuchania audycji pod poniższym linkiem (całość rozmowy podzielona została na dwie części).