| muzeum | kontakt | kadra | regulaminy

Zaproszenie na otwarcie wystawy "W sowieckim "raju"..."

Zapraszamy na otwarcie wystawy zatytułowanej "W sowieckim "raju". Losy mieszkańców powiatu lubaczowskiego pod okupacją sowiecką (1939 - 1941)."

Konkurs fotograficzny „Drewniane cerkwie - ukryte skarby wspólnej turystyki regionu Karpat”

Muzeum Kresów w Lubaczowie ogłasza konkurs na wyłonienie 5 artystów fotografików do udziału w realizacji projektu „Drewniane cerkwie - ukryte skarby wspólnej turystyki regionu Karpat”

Zapytanie ofertowe audyt zewnętrzny

Muzeum Kresów w Lubaczowie ogłasza zapytanie ofertowe na wykonanie usługi audytu zewnętrznego projektu pn.
Drewniane cerkwie - ukryte skarby wspólnej turystyki regionu Karpat”

Jubileuszowa – X edycja Triennale Polskiego Rysunku Współczesnego – Lubaczów 2020 – ogłoszenie konkursu

Szanowni Państwo!
serdecznie zapraszamy do udziału w Jubileuszowej – X edycji Triennale Polskiego Rysunku Współczesnego – Lubaczów 2020.