| muzeum | kontakt | kadra | regulaminy

Briefing prasowy w Radrużu

17 stycznia 2020 r. w budynku muzealnym przy Zespole Cerkiewnym w Radrużu odbył się briefing prasowy dotyczący realizacji projektu „Drewniane cerkwie - ukryte skarby wspólnej turystyki regionu Karpat”.

Wernisaż wystawy "Samarytanie z Markowej"

W imieniu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lubaczowie zapraszamy na wernisaż wystawy: "Samarytanie z Markowej".
Otwarcie wystawy 27 stycznia 2020 r. (poniedziałek) o godzinie 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lubaczowie.

Ferie 2020

Witamy na trasie naszej  przygody! Czeka na Was mnóstwo nowych wrażeń i cennych wiadomości. Razem poznamy wiele ciekawych technik plastycznych i przeniesiemy się w świat magicznych kresek, barwnych obrazów oraz fantastycznych kształtów. Podczas podróży w przeszłość zwiedzimy najwspanialsze zabytki sztuki, odkryjemy niejedną tajemnicę.

Otwarcie Wystawy "Dziedzictwo utrwalone. Rzecz o Januszu Burku"

8 grudnia 2019 r. w budynku muzealnym przy Zespole Cerkiewnym w Radrużu odbył się wernisaż wystawy "Dziedzictwo utrwalone. Rzecz o Januszu Burku". Wystawę w 10. rocznicę śmierci śp. Janusz Burka zorganizowało Muzeum Kresów w Lubaczowie we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Horyńcu-Zdroju.