| muzeum | kontakt | kadra | regulaminy

W niedzielę Muzeum czynne do godziny 14.00

Informujemy, że w związku z wystawą "Dziedzictwo utrwalone. Rzecz o Januszu Burku", której otwarcie będzie 8 grudnia 2019 r. (niedziela) w budynku muzealnym przy Zespole Cerkiewnym w Radrużu,  tego dnia Muzeum Kresów w Lubaczowie oraz Zespół Cerkiewny w Radrużu będzie czynny dla zwiedzających do godziny 14.00.

Konkurs historyczny 2019

W piątek 29 listopada 2019 r. w budynku głównym Muzeum Kresów w Lubaczowie odbył się Powiatowy Konkurs Historyczny „Dziedzictwo. Dzieje i Kultura Powiatu Lubaczowskiego”, pod hasłem „Wrzesień 1939 roku w powiecie lubaczowskim”.

Zapraszamy na otwarcie Wystawy: "Dziedzictwo utrwalone. Rzecz o Januszu Burku"

Serdecznie zapraszamy na wystawę „Dziedzictwo utrwalone. Rzecz o Januszu Burku”, której otwarcie odbędzie się w niedzielę 8 grudnia 2019 r. w Budynku Muzealnym przy Zespole Cerkiewnym w Radrużu o godzinie 15.00.

Otwarcie wystawy Światło i Cień

27 października 2019 roku w słoneczne przedpołudnie w Galerii Oficyna została otwarta wystawa Marcina Pokrywki zatytułowana "Światło i cień".