| muzeum | kontakt | kadra | regulaminy

Światło i cień - zaproszenie

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy artysty malarza Marcina Pokrywki "Światło i cień", które odbędzie się 27 października 2019 r. (niedziela) o godz. 11.00 w Galerii Oficyna.

Konkurs historyczny

Muzeum Kresów w Lubaczowie, Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie oraz Towarzystwo Miłośników Ziemi Lubaczowskiej mają zaszczyt zaprosić do uczestnictwa młodzież klas VII i VIII szkół podstawowych w Powiatowym Konkursie Historycznym „Dziedzictwo. Dzieje i kultura powiatu lubaczowskiego”.

Otwarcie wystawy Wrzesień 1939 w powiecie lubaczowskim

W niedzielę 22 września 2019 r., w gmachu głównym Muzeum Kresów w Lubaczowie została otwarta wystawa zatytułowana: „Wrzesień 1939 roku w powiecie lubaczowskim”. Na ekspozycji zaprezentowano dokumenty i przedmioty ilustrujące działania wojenne z września 1939 roku na terenach należących dzisiaj do powiatu lubaczowskiego.

Wrzesień 1939 roku w powiecie lubaczowskim

Zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy i sesję popularnonaukową "Wrzesień 1939 roku w powiecie lubaczowskim", które odbędą się w niedzielę 22 września 2019 r. o godz. 16.00 w gmachu głównym Muzeum Kresów w Lubaczowie, ul. Jana III Sobieskiego 4.