| muzeum | kontakt | kadra | regulaminy

Prace konserwatorskie na terenie cmentarza w Zespole Cerkiewnym w Radrużu

Dobiegają końca prace konserwatorskie na terenie cmentarza w Zespole Cerkiewnym w Radrużu. W 2019 roku Muzeum Kresów w Lubaczowie pozyskało środki na ten cel w kwocie 100 000 zł   z zasobów Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Ministra „Ochrona zabytków”.

Pożegnanie wakacji - relacja

W sobotę, 31 sierpnia 2019 r. przy Galerii Oficyna w Zespole Zamkowo-Parkowym w Lubaczowie odbył się piknik rodzinny "Pożegnanie wakacji". Organizatorami imprezy byli Miejski Dom Kultury w Lubaczowie i Muzeum Kresów w Lubaczowie.

Pożegnanie wakacji

Zapraszamy na piknik rodzinny POŻEGNANIE WAKACJI, który odbędzie się w sobotę, 31 sierpnia 2019 o godz. 15.00 przy Galerii Oficyna w Zespole Zamkowo-Parkowym w Lubaczowie.

Zespół Zamkowo-Parkowy

Muzeum Kresów w Lubaczowie przypomina, że w okresie wakacyjnym Zespół Zamkowo-Parkowy jest udostępniony dla odwiedzających codziennie w godzinach 9.00-20.00. Serdecznie zapraszamy!