| muzeum | kontakt | kadra | regulaminy

Uwaga! Ważna informacja dotycząca cerkwi w Radrużu

Muzeum Kresów w Lubaczowie informuje, że w związku z przygotowaniami do koncertu muzyki poważnej w cerkwi w Radrużu, obiekt ten będzie w dniu 26 lipca 2019 r. (piątek) niedostępny dla zwiedzających. Za utrudnienia przepraszamy.

Janusz Burek - człowiek wielu pasji - planowana wystawa

Muzeum Kresów w Lubaczowie organizuje jesienią 2019 r. wystawę poświęconą postaci Janusza Burka niezapomnianego pedagoga, regionalisty i artysty związanego z ziemią lubaczowską i horyniecką. Zwracamy się do Państwa z prośbą o udostępnienie na czas wystawy pamiątek, obrazów, fotografii i wspomnień związanych z Januszem Burkiem.

Wakacje 2019

Ruszają Wakacje w Muzeum. Start 3 lipca, w programie:
filmy, prezentacje, zwiedzanie wystaw muzealnych, warsztaty artystyczne. Słowa klucze: moda, styl, ubranie, projektowanie, ilustrowanie, historia, biżuteria, sztuka. Przykładowe tematy zajęć: "O modzie", "Kreacje z pierwszych stron gazet", "Upoluj swój strój", "Historia biżuterii", "Fryzury i makijaże na różne twarze" i wiele innych...