| muzeum | kontakt | kadra | regulaminy

KWITNĄCE IGRASZKI NA DZIEŃ DZIECKA

Serdecznie zapraszamy dzieci i ich opiekunów: rodziców, dziadków, starsze rodzeństwo – także. Wszystkich zaintrygowanych, zainteresowanych urodą i bogactwem gatunków kwiatów na zabytkowych tkaninach ze zbiorów muzeum.

Kwitnące tkaniny - otwarcie wystawy

W niedzielę 20 maja 2018 r. została otwarta wystawa pt. "Kwitnące tkaniny. Kwiatowe motywy na tkaninach w kolekcji Muzeum Kresów w Lubaczowie" inaugurująca tegoroczną Noc Muzeów.

Kwitnące tkaniny - zaproszenie

Dyrektor Muzeum Kresów w Lubaczowie zaprasza na Europejską Noc Muzeów oraz na otwarcie wystawy: "Kwitnące tkaniny - Kwiatowe motywy na tkaninach w kolekcji Muzeum Kresów w Lubaczowie" w niedzielę 20 maja 2018 o godz. 11.00 w Galerii Oficyna.

Promyk dla Leny

Zapraszamy na piknik charytatywny  „Promyk dla Leny”, który odbędzie się 2.05.2018 r. od godz. 15.00 w Zespole Zamkowo-Parkowym przy Muzeum Kresów w Lubaczowie.