| muzeum | kontakt | kadra | regulaminy

Akcja promocyjna "Przystanek Kresy"

Muzeum Kresów w Lubaczowie serdecznie zaprasza do udziału w akcji promocyjnej „Przystanek Kresy”. Oferta skierowana jest do grup zorganizowanych tj. wycieczek szkolnych.

Otwarcie wystawy pokonkursowej IX Triennale Polskiego Rysunku Współczesnego

W niedzielę 17 września 2017 r. otwarta została wystawa pokonkursowa IX Triennale Polskiego Rysunku Współczesnego – Lubaczów 2017. Zostały uroczyście  wręczone nagrody i wyróżnienia dla laureatów konkursu.
Jury obradujące 2-3 czerwca br. spośród 320 prac 122 autorów wybrało 77 prac 37 artystów, wśród nich wyłonieni zostali zwycięzcy.

IX Triennale Polskiego Rysunku Współczesnego - Lubaczów 2017 zaproszenie na otwarcie wystawy

Szanowni Państwo,

już dziś zapraszamy na otwarcie wystawy pokonkursowej IX Triennale Polskiego Rysunku Współczesnego - Lubaczów 2017.