| muzeum | kontakt | kadra | regulaminy

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu

IX Obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu na Podkarpaciu 23-27 stycznia 2017 r.

Rozstrzygnięcie Konkursu Historycznego 2016

Powiatowy Gimnazjalny Konkurs Historyczny
pod hasłem

„U ZARANIA NIEPODLEGŁOŚCI –  98. ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI”

W piątek 9 grudnia 2016 br. w budynku głównym Muzeum Kresów w Lubaczowie odbył się finał Powiatowego Gimnazjalnego Konkursu Historycznego: „Dziedzictwo. Dzieje
i kultura powiatu lubaczowskiego” pod hasłem „U ZARANIA NIEPODLEGŁOŚCI – 98. ROCZNICA ODZYSKANIA NIPODLEGŁOŚCI”. Konkurs pod patronatem Starosty Lubaczowskiego został zorganizowany przez  Muzeum Kresów w Lubaczowie, Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie oraz Towarzystwo Miłośników Ziemi Lubaczowskiej.

Miejskie ptaki. Kalendarz ptasich migracji

Muzeum Kresów w Lubaczowie przystąpiło właśnie do realizacji inicjatywy zatytułowanej „Miejskie ptaki. Kalendarz ptasich migracji”.

„PTAK W OBIEKTYWIE” KONKURS FOTOGRAFICZNY

Muzeum Kresów w Lubaczowie serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „PTAK W OBIEKTYWIE” realizowanym w ramach projektu edukacyjnego „Miejskie ptaki. Kalendarz ptasich migracji”.