| muzeum | kontakt | kadra | regulaminy

Rówieśnicy Niepodległej. 100 lat historii Polski z perspektywy najstarszych Polaków – wystawa na lubaczowskim Rynku

„Rówieśnicy Niepodległej. 100 lat historii Polski z perspektywy najstarszych Polaków” to tytuł wystawy, którą w dniach 3–30 listopada 2020 r. można zobaczyć na lubaczowskim Rynku, dzięki współpracy Muzeum Kresów w Lubaczowie i Ośrodka „Pamięć i Przyszłość” we Wrocławiu.

X Triennale Polskiego Rysunku Współczesnego Lubaczów 2020

Wernisaż X jubileuszowej edycji Triennale Polskiego Rysunku Współczesnego Lubaczów 2020 za nami! Serdecznie dziękujemy za udział w wydarzeniu wszystkim naszym gościom, a szczególnie artystom, członkom jury i naszym partnerom, bez których organizacja Triennale nie byłaby możliwa.

Wernisaż wystawy „Józefa Lewkowicza powrót do korzeni. Drzeworyt płazowski i kamieniarstwo bruśnieńskie”

W niedzielne popołudnie, 20 września 2020 r., w Zespole Cerkiewnym w Radrużu – Oddziale Muzeum Kresów w Lubaczowie odbył się wernisaż wystawy „Józefa Lewkowicza powrót do korzeni. Drzeworyt płazowski i kamieniarstwo bruśnieńskie”, który przygotowano we współpracy ze Stowarzyszeniem Pasjonatów Ziemi Lubaczowskiej „Tegit et Protegit”.