| muzeum | kontakt | kadra | regulaminy

Przetarg: Remont budynku magazynowego wraz z montażem kotłowni gazowej dla zespołu budynków Muzeum Kresów w Lubaczowie

Muzeum Kresów w Lubaczowie ogłasza przetrag nieograniczony na zadanie: "Remont budynku magazynowego wraz z montażem kotłowni gazowej dla zespołu budynków Muzeum Kresów w Lubaczowie"

Poniedziałek Wielkanocny w Muzeum

Uprzejmie informujemy, że Muzeum Kresów w Lubaczowie jest czynne dla zwiedzających w Poniedziałek Wielkanocny (06.04.2015) w godzinach 10.30 - 17.30.

Jednocześnie zawiadamiamy, że w Wielką Sobotę (04.04.2015) i Niedzielę Wielkanocną (05.04.2015) Muzeum jest nieczynne.

Świąteczne klimaty

ŚWIĄTECZNE KLIMATY - WIELKANOC

Niedługo święta, jedne z piękniejszych w polskiej, chrześcijańskiej tradycji, bogate w obrzędy i zwyczaje. Poznamy je w toku muzealnych zajęć.