| muzeum | kontakt | kadra | regulaminy

Jesień w Muzeum

Szanowni Państwo!

Muzeum Kresów w Lubaczowie serdecznie zaprasza do skorzystania z muzealnej oferty edukacyjnej „Jesień w muzeum”.

VIII TRIENNALE POLSKIEGO RYSUNKU WSPÓŁCZESNEGO - Lubaczów 2014 - program edukacyjny

Program edukacyjny do wystawy pokonkursowej VIII TRIENNALE POLSKIEGO RYSUNKU WSPÓŁCZESNEGO

Triennale 2014 otwarcie

W niedzielę 21 września 2014 r. w Galerii Oficyna przy Muzeum Kresów w Lubaczowie została otwarta wystawa pokonkursowa wieńcząca ósmą edycję Triennale Polskiego Rysunku Współczesnego – Lubaczów 2014.

ZAPRASZAMY NA OTWARCIE WYSTAWY POKONKURSOWEJ TRIENNALE 2014

Muzeum Kresów w Lubaczowie zaprasza na wystawę pokonkursową VIII Triennale Polskiego Rysunku Współczesnego-Lubaczów 2014.
Uroczyste otwarcie oraz wręczenie nagród lauratom konkursu odbędzie się 21 września 2014 r. (niedziela) o godz. 11.00
w Galerii Oficyna przy Muzeum Kresów w Lubaczowie.