| muzeum | kontakt | kadra | regulaminy

Dowland. Historia pieśnią wyśpiewana

Muzeum Kresów w Lubaczowie zaprasza na koncert, który odbędzie się w ramach
"II Roztoczańskiego Festiwalu Muzycznego" w Radrużu dnia 3 sierpnia 2014 o godz. 16.00.

Muzyka zaklęta w drewnie

w Zespole Cerkiewnym w Radrużu

WAKACYJNE SPOTKANIA MUZEALNE - 2014

PIĄTKI W MUZEUM

Zapraszamy dzieci na wakacyjne spotkania w Muzeum Kresów w Lubaczowie. Przygotowany program pozwoli nie tylko w ciekawy sposób spędzić kilka wakacyjnych godzin, ale wzbogaci również wiedzę z zakresu sztuki, historii, archeologii, etnografii. Będzie też okazją do obejrzenia zabytków nie udostępnianych na co dzień zwiedzającym. Zajęcia przebiegać będą w dwóch blokach tematycznych: „Splątanych i rozplątanych słów kilka o tkaninie” oraz „Dawno temu w Lubaczowie…”.

Przetarg: Prace remontowo – konserwatorskie w cerkwi p.w. św. Paraskewy w Nowym Bruśnie

Muzeum Kresów w Lubaczowie ogłasza przetarg nieograniczony
na prace remontowo - konserwatorskie w cerkwii p.w. św. Paraskewy w Nowym Bruśnie