| muzeum | kontakt | kadra | regulaminy

VIII TRIENNALE POLSKIEGO RYSUNKU WSPÓŁCZESNEGO - przedłużenie terminu nadsyłania zgłoszeń

VIII TRIENNALE POLSKIEGO RYSUNKU WSPÓŁCZESNEGO - Lubaczów 2014, przedłużenie  terminu nadsyłania zgłoszeń do
10 maja 2014 r.

Adam Styka - MALARSTWO - wernisaż wystawy

16 lutego w Muzeum Kresów w Lubaczowie, w „Galerii Oficyna” otwarto wystawę malarstwa prof. Adama Styki.

Adam Styka - MALARSTWO

Muzeum Kresów w Lubaczowie serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa wybitnego artysty, prof. Adama Styki. Wystawa ma charakter retrospektywny.
W Galerii Oficyna będzie można zobaczyć kilkadziesiąt wielkoformatowych płócien, które powstały w różnych okresach twórczości malarza, począwszy od lat 80. XX w., aż do najnowszych prac obecnego stulecia.

VIII TRIENNALE POLSKIEGO RYSUNKU WSPÓŁCZESNEGO - Lubaczów 2014

Muzeum Kresów w Lubaczowie rozpoczyna przygotowania do organizacji  VIII edycji ogólnopolskiego konkursu Triennale Polskiego Rysunku Współczesnego – Lubaczów 2014.