| muzeum | kontakt | kadra | regulaminy

ŻYCIE PO REWOLUCJI. ROLNICY I PASTERZE MŁODSZEJ EPOKI KAMIENIA

Jak wyglądała neolityczna codzienność? Czym zajmowała się ludność młodszej epoki kamienia? Czym była „rewolucja neolityczna”?

Najlepsze Dyplomy ASP 2013

Od 10 października do 10 listopada 2013 roku w sali wystawowej w gmachu głównym Muzeum Kresów w Lubaczowie prezentowane jest malarstwo najmłodszego pokolenia współczesnych malarzy polskich.

Canepal pod Giewontem

W gościnne progi Tatrzańskiego Parku Narodowego w Zakopanem zawitali uczestniczy projektu Canepal (Kultura i natura: Europejskie dziedzictwo hodowli owiec i życia pasterskiego). W piątek 20 września 2013 roku odbył się tu polski warsztat narodowy poświęcony zagadnieniu życia pasterskiego. Spotkanie zgromadziło obok znawców i miłośników kultury pasterskiej z kilku krajów europejskich, także baców podhalańskich.

MAŁE MUZEA DUŻE HISTORIE

Stowarzyszenie Grupa Studnia O.,Muzeum Kresów w Lubaczowie
zapraszają na warsztaty sztuki opowiadania:

Małe muzea, duże historie
Pokaz i warsztaty sztuki opowiadania

Lubaczów, Radruż, 23-24 września 2013