| muzeum | kontakt | kadra | regulaminy

Roztoczański Festiwal Muzyczny

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Roztoczańskim Festiwalu Muzycznym im. Anny Budzińskiej

Wakacje w Muzeum

LETNIA OFERTA EDUKACYJNA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Muzeum Kresów w Lubaczowie serdecznie zaprasza do skorzystania z letniej oferty edukacyjnej dla dzieci i młodzieży „Wakacje w Muzeum”:

Zespół cerkiewny w Radrużu na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO

Dzień 21 czerwca 2013 roku przejdzie do historii cerkwi w Radrużu, jako jeden z najważniejszych momentów w czasie prawie 430 lat jej istnienia. Tego dnia w trakcie obrad 37. sesji Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO, które obywają się w tych dniach w Phnom Penh w Kambodży, cerkiew w Radrużu została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Noc Muzeów 2013

W ramach Europejskiej Nocy Muzeów w niedzielę 19 maja odbył się cykl imprez w Muzeum Kresów w Lubaczowie. O godzinie 11 odbyło się otwarcie wystawy „W zgodzie z naturą. Życie pasterskie w Europie”