| muzeum | kontakt | kadra | regulaminy

Przetarg. Zespół cerkiewny w Radrużu. Prace konserwatorskie przy nagrobkach - III etap_v2

Muzeum Kresów w Lubaczowie ogłasza ponowny przetarg nieograniczony na: Prace konserwatorskie przy nagrobkach na cmentarzach w Zespole Cerkiewnym w Radrużu - III etap:

"A ptaki Śpiewają" Józef Izydor Dobrowolski

Muzeum Kresów w Lubaczowie serdecznie zaprasza na wystawę artysty malarza z Lubaczowa Józefa Izydora Dobrowolskiego "A ptaki śpiewają".

„WAKACJE Z MUZEUM” – KONKURS

Muzeum Kresów w Lubaczowie serdecznie zaprasza do udziału w konkursie muzealnym „Wakacje z muzeum”. Konkurs ma formułę otwartą dla wszystkich gości muzealnych zainteresowanych naszą działalnością: dzieci, młodzieży, dorosłych i całych rodzin.

Pieśni miłości i wiary – sakralne pieśni chrześcijańskie i żydowskie” – koncert w Radrużu

W piątkowy wieczór, 24 lipca, w Zespole Cerkiewnym pw. św. Paraskewy w Radrużu – Oddziale Muzeum Kresów w Lubaczowie, zainaugurowano tegoroczną, wyjątkową z uwagi na panującą pandemię koronawirusa, edycję Festiwalu Dziedzictwa Kresów.