| muzeum | kontakt | kadra | regulaminy

Obrady jury konkursu Jubileuszowej – X edycji Triennale Polskiego Rysunku Współczesnego – Lubaczów 2020

W związku z obradami jury Jubileuszowej – X edycji Triennale Polskiego Rysunku Współczesnego – Lubaczów 2020, Muzeum Kresów w Lubaczowie będzie nieczynne dla zwiedzających w terminie 25–30 czerwca 2020 r.

Ponowne otwarcie Muzeum

W niedzielę 14 czerwca 2020 r. po dłuższej przerwie otwieramy dla zwiedzających Muzeum Kresów w Lubaczowie.

Przedłużenie terminu nadsyłania prac na konkurs „X Triennale Polskiego Rysunku Współczesnego – Lubaczów 2020”

Szanowni Państwo,
W związku z trudną sytuacją epidemiczną w kraju informujemy,
że do dnia 10 czerwca 2020 r. przedłużony zostaje termin przesyłania prac na konkurs „X Triennale Polskiego Rysunku Współczesnego – Lubaczów 2020”.

I Biennale Twórczości Plastycznej Dzieci, Lubaczów 2020.

Serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszej edycji konkursu Biennale Twórczości Plastycznej Dzieci, Lubaczów 2020. Tegoroczna odsłona biennale zatytułowana „Jej portret. Mama”, poświęcona jest wartości i roli mamy w życiu dziecka.