| muzeum | kontakt | kadra
         Wtorek - piątek 9:00-15:00
         Sobota, niedziela 10:00-17:30
         Poniedziałek - nieczynne

Muzeum nieczynne w dniach:
         21,22.04, 01.05, 20.06,

Przetarg II etap - dostawa wyposażenia

Muzeum Kresów w Lubaczowie ogłasza przetarg nieograniczony na:
Ochronę dziedzictwa kulturowego Kresów poprzez rozbudowę budynku świetlicy wiejskiej „Proświta”  w Radrużu wraz ze zmianą sposobu użytkowania na funkcję administracyjno-muzealną etap II dostawa wyposażenia.

KWITNĄCE IGRASZKI NA DZIEŃ DZIECKA

Serdecznie zapraszamy dzieci i ich opiekunów: rodziców, dziadków, starsze rodzeństwo – także. Wszystkich zaintrygowanych, zainteresowanych urodą i bogactwem gatunków kwiatów na zabytkowych tkaninach ze zbiorów muzeum.

Kwitnące tkaniny - otwarcie wystawy

W niedzielę 20 maja 2018 r. została otwarta wystawa pt. "Kwitnące tkaniny. Kwiatowe motywy na tkaninach w kolekcji Muzeum Kresów w Lubaczowie" inaugurująca tegoroczną Noc Muzeów.

Kwitnące tkaniny - zaproszenie

Dyrektor Muzeum Kresów w Lubaczowie zaprasza na Europejską Noc Muzeów oraz na otwarcie wystawy: "Kwitnące tkaniny - Kwiatowe motywy na tkaninach w kolekcji Muzeum Kresów w Lubaczowie" w niedzielę 20 maja 2018 o godz. 11.00 w Galerii Oficyna.