| muzeum | kontakt | kadra | regulaminy

Przetarg nieograniczony na: Budowę budynku magazynowego (III ETAP)

Muzeum Kresów w Lubaczowie ogłasza przetarg nieograniczony na:
Budowę budynku magazynowo-składowego (III ETAP)

Ponowne otwarcie Zespołu Cerkiewnego w Radrużu

Informujemy, że od soboty 16 maja 2020 r. ponownie zostanie otwarty dla zwiedzających Zespół Cerkiewny w Radrużu. Czynny będzie codziennie w godzinach od 10.00 do 18.00 dla osób indywidualnych i dla grup do 10 osób. Telefon kontaktowy w sprawach rezerwacji 530951917.
Serdecznie zapraszamy!

Informacja o przygotowaniach do ponownego otwarcia

Szanowni Państwo,
zgodnie z zaleceniami Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 30 kwietnia 2020 r. oraz w oparciu o przepisy dotyczące zapobieganiu epidemii COVID-19, Muzeum Kresów w Lubaczowie przygotowuje program stopniowego przywracania przestrzeni wystawienniczych dla zwiedzających, zarówno w Muzeum, jak i w Zespole Cerkiewnym w Radrużu.

Zapytanie ofertowe wykonanie tłumaczeń pisemnych

Zapytanie ofertowe na: Wykonanie tłumaczeń pisemnych specjalistycznych w trakcie realizacji projektu pn. „Drewniane cerkwie - ukryte skarby wspólnej turystyki regionu Karpat".