Informacja o przygotowaniach do ponownego otwarcia

Szanowni Państwo,
zgodnie z zaleceniami Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 30 kwietnia 2020 r. oraz w oparciu o przepisy dotyczące zapobieganiu epidemii COVID-19, Muzeum Kresów w Lubaczowie przygotowuje program stopniowego przywracania przestrzeni wystawienniczych dla zwiedzających, zarówno w Muzeum, jak i w Zespole Cerkiewnym w Radrużu.

Program ten zostanie uzgodniony ze służbami sanitarnymi, by umożliwić Państwu w sposób możliwie najbezpieczniejszy korzystanie z naszej oferty ekspozycyjnej. W tym celu musimy wdrożyć maksymalne środki bezpieczeństwa, by zadbać o zdrowie i życie zarówno zwiedzających, jak i pracowników. Prosimy o śledzenie informacji na stronie internetowej Muzeum Kresów w Lubaczowie: www.muzeumkresow.eu oraz na naszym profilu na Facebooku: facebook.com/muzeumkresow Póki co zapraszamy nadal do korzystania z przygotowanej przez nas oferty online. O terminie otwarcia Muzeum Kresów w Lubaczowie i Zespołu Cerkiewnego w Radrużu będziemy Państwa informować za pośrednictwem naszej strony internetowej i profilu na Facebooku.

Dyrektor i Pracownicy Muzeum Kresów w Lubaczowie