Promyk dla Leny

Zapraszamy na piknik charytatywny  „Promyk dla Leny”, który odbędzie się 2.05.2018 r. od godz. 15.00 w Zespole Zamkowo-Parkowym przy Muzeum Kresów w Lubaczowie.

Lenka Medyńska choruje na zespół Pradera-Williego. Ta bardzo rzadka choroba zaburza cały system regulacji w organizmie: metabolizm, gospodarkę hormonalną, termoregulację. Lenka wymaga codziennej rehabilitacji, stałej specjalistycznej opieki oraz dożywotniej terapii hormonalnej.

Podczas pikniku zaplanowano takie atrakcje jak: loteria fantowa, licytacja, pokaz slackline (chodzenie po linie), warsztaty i pokaz Zumba Fitness Klub Batuka, ImPuls Challenge (rodzinny tor przeszkód), dmuchańce dla dzieci, malowanie twarzy, gry i zabawy dla dzieci prowadzone przez animatora i wiele innych. Ponadto zagrają SIDUS, ON/OFF, REBEL HOUSE, TNT, MUSIC RAGE, DEFENDERS. Gwiazdą wieczoru będzie Orkiestra Świętego Mikołaja z Lublina.

Zapraszamy!