Funkcjonowanie Muzeum Kresów w Lubaczowie i Zespołu Cerkiewnego w Radrużu w okresie 20 marca – 9 kwietnia 2021 r.

Szanowni Państwo,
w związku z decyzją rządu o wprowadzeniu lockdownu w całej Polsce, Muzeum Kresów w Lubaczowie będzie nieczynne dla zwiedzających w okresie od 20 marca do 9 kwietnia 2021 r.

W tym okresie zmieni się funkcjonowanie Zespołu Cerkiewnego w Radrużu – Oddziału Muzeum Kresów w Lubaczowie, który pozostanie czynny dla zwiedzających.

Zwiedzanie Zespołu Cerkiewnego będzie możliwe wyłącznie na wolnym powietrzu w godzinach otwarcia, wraz z przewodnikiem lub pod opieką pracownika Zespołu Cerkiewnego (w dniach bezpłatnego wstępu). Bilety, pamiątki oraz wydawnictwa sprzedawane będą również na wolnym powietrzu przed budynkiem muzealnym.
Ze zwiedzania wyłączona zostaje cerkiew oraz budynek muzealny.
Wszystkim zwiedzającym przysługuje bilet ulgowy w cenie 7 zł.
Wszystkich zwiedzających obowiązują obostrzenia sanitarne: zasłanianie ust i nosa, zachowanie bezpiecznej odległości, dezynfekcja rąk.

Zapraszamy Państwa do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, na których publikowane będą informacje o naszych działaniach, które cały czas prowadzimy dla Państwa, z myślą o ponownym otwarciu!
Do zobaczenia!