VIII Triennale Polskiego Rysunku Współczesnego - Lubaczów 2014

Szanowni Państwo,
W związku z dużym zainteresowaniem udziałem w konkursie VIII TRIENNALE POLSKIEGO RYSUNKU WSPÓŁCZESNEGO - Lubaczów 2014, podjęliśmy decyzję o przedłużeniu terminu nadsyłania zgłoszeń do dnia 10 maja 2014 r.
Jednocześnie informujemy, że termin 10 maja 2014 r. jest ostatecznym terminem nadsyłania prac konkursowych. Decyduje data stempla pocztowego. 

Muzeum Kresów w Lubaczowie rozpoczyna przygotowania do organizacji  VIII edycji ogólnopolskiego konkursu Triennale Polskiego Rysunku Współczesnego – Lubaczów 2014
 
Konkurs jest wydarzeniem cyklicznym o zasięgu ogólnopolskim, otwartym dla wszystkich profesjonalnych artystów. Do chwili obecnej odbyło się siedem edycji przeglądów  rysunku:  w 1993, 1996, 1999, 2002, 2005,  2008 i 2011 roku. 
 
W ramach przedsięwzięcia organizowany jest konkurs oraz wystawa pokonkursowa, której  towarzyszy katalog. W katalogu zamieszczane są wszystkie prace nagrodzone i wyróżnione oraz zakwalifikowane do wystawy. Powyższy katalog otrzymują wszyscy uczestnicy konkursu, środowiska twórcze oraz biblioteki naukowe na terenie całego kraju.
 
Wystawa pokonkursowa prezentowana będzie w Galerii Oficyna przy Muzeum Kresów w Lubaczowie, Galerii Test w Warszawie oraz innych galeriach w Polsce /szczegółowy program w trakcie przygotowań/.
 
Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w VIII edycji konkursu Triennale Polskiego Rysunku Współczesnego.  Adres e-mail: triennale@muzeumkresow.eu
 
Dokumenty do pobrania: