Triennale Polskiego Rysunku Współczesnego Lubaczów 1993

NAKŁAD WYCZERPANY

Triennale Polskiego Rysunku Współczesnego to ogólnopolski konkurs rysunku współczesnego, który od pierwszej edycji, w 1993 r., przyciąga wielu artystów profesjonalnych z całej Polski, zarówno tych o uznanym dorobku, jak i tych, którzy rozpoczynają swoją artystyczną karierę. W ramach każdej edycji organizowana jest wystawa pokonkursowa, której towarzyszy katalog.

Opis

Katalog, przygotowany w języku polskim i angielskim, prezentuje 116 prac 97 autorów, które jury w składzie Maksymilian Snoch, Mieczysław Szewczuk, Urszula Olbromska, Janusz Szpyt, Stanisław Makara,  wytypowało do wystawy pokonkursowej spośród 425 prac 160 autorów. W wydawnictwie znalazł się także artykuł dr Zygmunta Kubraka.

Redakcja:

Stanisław Makara, Zygmunt Kubrak, Jerzy Plucha

Komisarze wystawy:

Stanisław Makara, Janusz Szpyt

Opracowanie graficzne:

Jan Ferenc

Zdjęcia:

Piotr Maciuk

Wydawca:

Miejsce i data wydania:

Lubaczów 1993

Ilość stron:

Jak zamówić

Zapraszamy do zakupu wydawnictw oraz pamiątek muzealnych w siedzibie głównej Muzeum Kresów w Lubaczowie oraz w Zespole Cerkiewnym w Radrużu.

Sprzedaż wysyłkowa możliwa po wcześniejszym kontakcie telefonicznym (+48 16 632 18 02) lub mailowym: [email protected]. W wiadomości należy podać nazwę produktu oraz numer (w przypadku pamiątek muzealnych). W odpowiedzi zostaną wskazane koszty przesyłki oraz informacje na temat uiszczenia płatności.

Czas realizacji zamówień od 3 do 10 dni roboczych.