| muzeum | kontakt | kadra | zaplanuj wizytę

Warsztaty świąteczne w Zespole Cerkiewnym w Radrużu

Serdecznie zapraszamy na warsztaty świąteczne w Zespole Cerkiewnym w Radrużu, w trakcie których, od strony manualnej, będziemy mogli przygotować się do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

„Echa” Teatru Migro na lubaczowskim Rynku

W niedzielne popołudnie 21 listopada na lubaczowskim Rynku uliczny Teatr Migro wystąpił ze swoim spektaklem „Echa”. Przedstawienie w reżyserii Moniki Kozłowskiej zrodziło się z inspiracji książką Agnieszki Pajączkowskiej „Wędrowny zakład fotograficzny”

Wernisaż wystawy „Roztocze – wciąż wracam. Rysunki Andrzeja Pellera”

W niedzielę 21 listopada w budynku muzealnym w Zespole Cerkiewnym w Radrużu odbył się wernisaż wystawy „Roztocze – wciąż wracam. Rysunki Andrzeja Pellera”.
W uroczystym otwarciu wystawy uczestniczyli Andrzej Peller, Justyna Peller-Szałańska, licznie przybyli goście z Krakowa oraz Lubaczowa i okolic. Imprezę otwierał Piotr Zubowski, dyrektor Muzeum Kresów w Lubaczowie.

Spektakl uliczny Teatru Migro pt. "Echa"

Serdecznie zapraszamy na spektakl uliczny Teatru Migro pt. "Echa", który odbędzie się na lubaczowskim Rynku, 21 listopada 2021 r., o godz. 13:30.