| muzeum | kontakt | kadra | zaplanuj wizytę

„Bruśnieńskie krzyże przydrożne. Historia w kamieniu”. Zapraszamy na wernisaż wystawy

Już w najbliższą sobotę, 25 września 2021 r., o godz. 16, w budynku muzealnym w Zespole Cerkiewnym w Radrużu – Oddziale Muzeum Kresów w Lubaczowie odbędzie się wernisaż wystawy pt. „Bruśnieńskie Krzyże Przydrożne. Historia w kamieniu”. Wystawa została przygotowana przez Towarzystwo Tradycji Akademickiej, we współpracy z Muzeum Kresów w Lubaczowie, a głównym partnerem operacyjnym jest Fundacja Dziedzictwa Kulturowego.

Wspólnie dla dziedzictwa - Akcja porządkowa na zabytkowym cmentarzu w Nowym Bruśnie

Już w najbliższą sobotę, 25 września 2021 r., w godzinach od 8.00 do 15.00, wspólnie ze Stowarzyszeniem Rozwoju Ziemi Lubaczowskiej, Gminą Horyniec-Zdrój oraz Sołectwem Nowe Brusno, zapraszamy do udziału w społecznej akcji porządkowania zabytkowego cmentarza w Nowym Bruśnie, znajdującego się za cerkwią św. Paraskewy. Dla wszystkich uczestników zapewniamy poczęstunek.
Prosimy o zabranie ze sobą niezbędnych narzędzi i materiałów do pracy: rękawic, sekatorów, motyczek, rękawic itp. Prace będą realizowane w ramach programu „Wspólnie dla dziedzictwa” Narodowego Instytutu Dziedzictwa.

Projekt „WSPÓLNE DZIEDZICTWO – WSPÓLNE PASJE”

Serdecznie zapraszamy do udziału w trzyletnim projekcie „WSPÓLNE DZIEDZICTWO – WSPÓLNE PASJE”, którego organizatorem jest stowarzyszenie Pospolite Ruszenie, a jednym z partnerów Muzeum Kresów w Lubaczowie.

Pracownik merytoryczny Działu Artystycznego - ogłoszenie o pracę

Muzeum Kresów w Lubaczowie ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy w Dziale Artystycznym: pracownik merytoryczny Działu Artystycznego.
Wszelkie informacje zostały zawarte w poniższym "Ogłoszeniu o pracę" oraz załącznikach. Termin naboru ofert mija w poniedziałek, 20 września 2021 r., o godz. 15:30.